Bulqizë/ Disa persona rrahin rojën e një karburanti, marrin serverin e kamerave të sigurisë dhe largohen

Bulqizë/ Disa persona rrahin rojën e një karburanti, marrin serverin e kamerave të sigurisë dhe largohen

Foto ilustruese

Orët e para të mëngjesit të sotëm në Bulqiz, nga persona ende të paidentifikuar  është goditur me grushte një 57-vjeçar.

 N. U., 57 vjeç, i cili ishte roje në një pikë karburanti, është dërguar në spital për ndihmë mjekësore.

Personat ende të pa identifikuar kanë marrë vetëm dvd e regjistrimit të  kamerës së sigurisë dhe janë larguar.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punohet për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e kapjen e personave.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Besoni se Greqia do pranojë hapjen e grupkapitujve të parë Shqipëri-BE?×

Lajmi i fundit

Shqipëria sekuestroi 2.7 milionë € të pa deklaruara në kufi!  BE ofron skanera e qen të trajnuar për kontrollin e bagazheve

Shqipëria sekuestroi 2.7 milionë € të pa deklaruara në kufi! BE ofron skanera e qen të trajnuar për kontrollin e bagazheve