Bulqizë/ Po peshkonte me gjenerator, humb jetën 30-vjeçari, ra në kontakt me rrymën elektrike (EMRI + FOTO)

BULQIZË – Një 30-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme, pasi teksa peshkonte me gjenerator, ka rënë në kontakt me rrymën elektrike.

30-vjeçari i identifikuar si Klodian Kala po peshkonte në lumin e fshatit Sofraçan, kur pësoi kontaktin fatal me rrymën elektrike.

Report Tv mëson se viktima është nga fshati Peladhi i Njësisë Administrative Zerqan.

“Rreth orës 17.30, në lumin e fshatit Sofraçan, shtetasi Klodian Kala, rreth 30 vjeç, duke peshkuar, dyshohet me gjenerator ka rënë në kontakt me rrymën elektrike, dhe për pasojë ka humbur jetën”,-njofton policia.

Grupi hetimor po kryen hetimet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Rendit zhvillimet sipas orarit:
Ora 18:49
FOTO/ Ky është peshkatari 30-vjeçar që humbi jetën sot në Bulqizë

1717346440_finalprojekt.00433918.Still223.jpg

Ky është peshkatari 30-vjeçar,Klodian Kala,  që humbi jetën pasditen e sotme, pasi ra në kontakt me rrymën elektrike teksa peshkonte me gjenerator.

K.M/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Iris: 03/06/2024 02:08

  Provoi mbi vete se cfare ndjejne peshqit ne trupin e tyre kur ky i kapte duke i ngordhur me elektroshok.

  Përgjigju
 • San Giovanni: 02/06/2024 23:34

  Karma is bitch!!

  Përgjigju
 • Edi: 02/06/2024 22:21

  Fantastike. Lajmi i dites!!!

  Përgjigju
 • Turi: 02/06/2024 21:32

  Gjynah se eshte djale i ri por njerezit duhet te ndergjegjesohen dhe mos te bejne peshkim me korent apo me dinamit sepse dhe natyren e shkaterron dhe veten e rrezikon

  Përgjigju
 • Emri: 02/06/2024 19:44

  Quhet seleksionim natyror. Njeriu normal e di qe me korrentin nuk behet shaka, sidomos ne uje. Keto gjera i kemi mesuar qe ne shkolle fillore dikur

  Përgjigju
  • Or tej: 02/06/2024 22:40

   Perderisa me anen e korrentit e zinte peshkun e dinte shume mire ate gje or teeeejjjjj

 • Sondazhi i ditës:

  A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

FOTO/ Juventusi prezanton fanellën e sezonit të ri

FOTO/ Juventusi prezanton fanellën e sezonit të ri