Burime për Report Tv: U vra me 2 plumba në kokë

Burime për Report Tv: U vra me 2 plumba në kokë

Detaje të reja kanë dalë pas gjetjes së trupit të Kejsi Hysës në Nikël të Fushë-Krujës. Report Tv ka mësuar se autorët e vrasjes u zbuluan nga përgjimet telefonike.

Pas zhdukjes policia vuri në përgjim disa persona për të zbuluar autorët e rrëmbimit. Në një ferrë pranë varrezave është gjetur një pushkë dhe një pistoletë. Burime nga grupi hetimor pohuan për Report Tv se 34-vjeçari Kejsi Hysa është gjetur i vrarë me 2 plumba. Më pas dyshohet se autorët e kanë groposur trupin e tij. Autori i dyshuar, i ndaluar tashmë nga policia mësohet se ndodhet në gjendje shoku.

Burimet thonë se të dy autorët e dyshuar janë nga fshati Nikël i Fushë-Krujës.


Lajmi kryesor:

Fushë-Krujë/ Jepte para me fajde, gjendet i groposur me 2 plumba në kokë Kejsi Hysa


  • Sondazhi i ditës:

    Kualifikueset e Euro 2024, kush e fiton ndeshjen Poloni-Shqipëri?×

Lajmi i fundit

Të shtënat me armë te Top Channel, Report Tv siguron foton e mjetit të djegur të autorëve! Brenda kishte kallashin

Të shtënat me armë te Top Channel, Report Tv siguron foton e mjetit të djegur të autorëve! Brenda kishte kallashin