Burrel/ Rrahën 19-vjeçaren duke i shkaktuar dëmtime në trup, arrestohen bashkëshorti dhe i vjehrri

Burrel/ Rrahën 19-vjeçaren duke i shkaktuar dëmtime në trup, arrestohen bashkëshorti dhe i vjehrri

Foto ilustruese

Dy persona, babë e bir, kanë rënë në prangat e Policisë ditën e sotme në Burrel pasi kanë dhunuar fizikisht nusen 19 vjeçe.

Sipas Policisë bashkëshorti i të resë, 29-vjeçari me inicialet D.Z. dhe vjehrri, 57-vjeçari me inicialet B.Z dhunuan të renë, duke i shkaktuar dëmtime në trup. Ajo u dërguar në spital, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Mat për veprime të mëtejshme.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Gjykata e Apelit i jep vulën e PD-së Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Ylli Pata: PS, nga Nano të Rama, si u kthye në 'përbindësh' elektoral

Ylli Pata: PS, nga Nano të Rama, si u kthye në 'përbindësh' elektoral