Policia rrethoi zonën duke bllokuar rrugën Transballkanike në Vlorë, çanta e ‘dyshimtë’ pranë makinës rezulton e boshatisur

Mbrëmjen e sotme, një çantë e zezë pranë një makine në Vlorë ka ngjallur dyshimet e policisë se brenda saj mund të kishte lëndë eksplozive.

Pas rrethimit të vendit pranë stacionit të trenit, policia zbuloi se bëhej fjalë për një çantë të zezë e cila rezultoi të ishte e zbrazur pa asgjë brenda. 

Rrethimi i zonës solli bllokimin e rrugës Transballkanike për disa minuta ndërsa qarkullimi ka rifilluar normalisht pas alarmit fals. 
 

 

B.V/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Kryesia e PD, konfirmohen kandidatët për 15 bashki të tjera! S'ka emra për Vaun e Dejës dhe Kurbinin

Kryesia e PD, konfirmohen kandidatët për 15 bashki të tjera! S'ka emra për Vaun e Dejës dhe Kurbinin