Çau asfaltin për të kaluar një kabull elektrik, arrestohet 44-vjeçari në Berat

Foto ilustruese

Një 44-vjeçar banues në lagjen 30 Vjetori në Berat është arrestuar nga policia pasi ka kryer një ndërhyrje pa leje në asfalt.

Personi në fjalë, me inicialet A. H, u kap në flagrancë duke çarë asfaltin në rrugën automobilistike Berat-Duhanas, pasi kërkonte të kalonte një kaboll të energjisë elektrike pa lejen e organeve përkatëse.

Tani 44-vjeçari do të përballet në gjykatë me akuzën 'shkatërrim i rrugëve'.

Ne.k./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A po e menaxhon siç duhet qeveria pandeminë e COVID-19?

Komento

Komente

 • xhmajli: 17/07/2020 01:56

  shqiperia esht 75% mal dhe ka 75% te popullit malok.

  Përgjigju
 • alti: 16/07/2020 10:56

  nehadertalet e albanistanit...

  Përgjigju
 • Ori: 16/07/2020 10:44

  Po te ishte ne veri do thonin gjith " maloku"....ne Jug te Rames jan gjith te qytetruar

  Përgjigju
  • Arben: 16/07/2020 12:11

   Po ti Ori ça je kur prish asfaltin ? Ne jug te Rames apo ne veri Te Rames? Çfar komenti idiot eshtë ky, se kuptoj! Një person eshtë kapur duke prish asfaltin, që eshtë bere edhe me taksat që ti paguan. KAQ

  • prenga: 16/07/2020 11:51

   he me se kafsheria e malokut eshte si hunda e pinokut...ose si qafa e patokut...

 • artur: 16/07/2020 10:33

  cfare behet keshtu ? monstra fare jane!

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Tiranë, motori përplas 8-vjeçarin me biçikletë te kryqëzimi i 21 Dhjetorit