Çdo gjë e shkrumbuar, dalin pamjet brenda magazinës ku humbi jetën 32-vjeçari! Familjarët kërkojnë trupin me elektrik dore

 

Këto janë pamjet brenda magazinës tek Casa Italia, e cila u përfshi nga flakët që nga pasditja e së mërkurës dhe vetëm sot u bë e munduar shuarja e zjarrit. Siç shihet nga pamjet çdo gjë është shkrumbuar, dhe pas kanë mbetur vetëm kolonat. Fatkeqësisht trupi i Arjan Salës, i cili mbeti i bllokuar pasi ndërhyri për të fikur zjarrin, u gjet i pajetë.


Lajmi kryesor:

Mbeti i bllokuar mes flakëve në magazinë, luftoi me to për të shpëtuar 20 kolegët, Arjan Sala përcillet sot për në banesën e fundit! Qeveria: Gati ta shpallim 'Dëshmor i Atdheut'


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Presidenti i ri duhet të jetë i PS apo i opozitës?×

Lajmi i fundit

John

Jupi në 'Pa Protokoll': Gara e 'Rithemelimit' e njëanëshme! Bushati: Ka mbështetjen e bazës! Lumezi: Demokratët të bashkohen pa Bashën e Berishën