Çepele para gjykatës: Tentova vetëvrasjen, skam lidhje me arratisjen

Çepele para gjykatës: Tentova vetëvrasjen, skam lidhje me arratisjen

1628676559_Screenshot1.jpg

I fashuar në dorën e majtë, pasi pasditen e së dielës tentoi të priste damarët sipas Prokurorisë dhe policisë së burgjeve për të ndihmuar Çekajn dhe Pjetrin për tu arratisur, Lulzim Çepele ka thënë sot para gjykatës se nuk ia kishte idenë se ç'po ndodhte me arratisjen. Çepele ka thënë se ka tentuar vetvrasjen për shkak të presionit.

"Nuk ka asnjë lidhje me këtë tentativë për arratisje. Unë për shkak të presionit kam tentuar vetëvrasje dhe nuk ia kisha idenë se ç'po ndodhte me një plan arratisjeje"


Lajmi kryesor:

Arratisja e dështuar nga '313'-a, gardisti rrëfen përplasjen me të dënuarit teksa kacavirreshin në muret e burgut! Të akuzuarit lihen në izolim, Çekaj: Dola për ajrosje! Çepele: Tentova vetëvrasje


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Akuzat ndaj Ahmetajt/ Gazetari Doçi: Ditët në vijim SPAK mund të arrestimin, do ndjekë rrugën e Llallës ose Tahirit! Avokati Çaça: Nuk shikoj të akuzohet për diçka konkrete

Akuzat ndaj Ahmetajt/ Gazetari Doçi: Ditët në vijim SPAK mund të arrestimin, do ndjekë rrugën e Llallës ose Tahirit! Avokati Çaça: Nuk shikoj të akuzohet për diçka konkrete