Ceremonia për 28 Nëntorin, Rama nuk përshëndet kryebashkiakun e Vlorës, Lelin

 

Në ceremoninë e organizuar pak minuta më parë në Vlorë, që nisi siparin e festimeve për 109-vjetorin e Pavarësisë, ka patur edhe një 'incident' të vogël mes Ramës dhe kryebashkiakut Leli.

Rama ka kaluar pranë tij dhe nuk e ka përshëndetur, duke e anashkaluar Lelin.


Lajmi kryesor:

109-vjetori i Pavarësisë, i treti përvjetor me kremtime të kufizuara! Festimet nisën nga Vlora ku u ngrit Flamuri! Të pranishëm Rama, Meta dhe Nikolla (VIDEO)


K.T./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet ti jepet Bashës një shans tjetër për të drejtuar PD-në?×

Lajmi i fundit

Gazeta gjermane artikull për tensionet në veri të Kosovës: Politikat e Kurtit në përputhje me planet serbe për destabilizimin e rajonit

Gazeta gjermane artikull për tensionet në veri të Kosovës: Politikat e Kurtit në përputhje me planet serbe për destabilizimin e rajonit