Cërrik, motoçikleta përplaset me autokombanjën, humb jetën 50 vjeçari

Foto Ilustruese

CËRRIK- Një aksident ka ndodhur mbazditen e sotme, në fshatin Shalës. Një person duke drejtuar motoçikletën tip “Pjaxho”, është përplasur me mjetin bujqësor “Autokombanjë”, me drejtues Q. B., 61 vjeç, banues në fshatin Shalës. Si pasojë e aksidentit O.M., nuk ka mundur t’i mbijetojë plagëve të marra dhe si pasojë ka ndërruar jetë në vendin e aksidentit.

Ndërkohë mësohet se drejtuesi i mjetit bujqësor Q.B., është shoqëruar në Komisariatin e Policisë për veprimet e mëtejshme. Ndërsa Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Informacion paraprak 

Në fshatin Shalës, Bashkia Cerrik , shtetasi O.M., rreth 50 vjeç, banues në fshatin Shalës Cerrik, duke drejtuar motoçikletën tip “Pjaxho”, është përplasur me mjetin bujqësor “Autokombanjë”, me drejtues shetasin Q. B., 61 vjeç, banues në fshatin Shalës. Si pasojë e aksidentit shtetasi O.M., nuk ka mundur ti mbijetoj plageve të marra dhe si pasojë ka ndërruar jetë në vendin e aksidentit. Drejtuesi i mjetit bujqësor shtetasi Q.B., është shoqëruar në Komisariatin e Policisë për veprimet e mëtejshme. Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet ta legalizojë Shqipëria kanabisin për qëllime mjekësore?×

Lajmi i fundit

John

Po vinte drejt Shqipërisë, kapet me mbi 12 mijë euro të padeklaruara në Morinë 34-vjeçari nga Sllovenia