Çështja ‘McGonigal’, Bardhi i përgjigjet SPAK, dorëzon akt padinë e prokurorisë amerikane

Çështja ‘McGonigal’, Bardhi i përgjigjet SPAK, dorëzon akt padinë e prokurorisë amerikane

1675165796_page.jpg

Deputeti Gazment Bardhi i ka kthyer përgjigje Prokurorisë së Posaçme e cila përmes një letre i kërkoi akt padinë që kishte përmendur në kallëzimin e bërë për nisjen e hetimeve për Ramën.

Bardhi në letrën e tij thotë se ka dorëzuar akt padinë dhe shpreh besimin në zbardhjen e kësaj çështjeje.


Lajmi kryesor:

Dosja e McGonical/ Bardhi kallëzoi Ramën, SPAK nis verifikimet! I kërkoi akt akuzën amerikane, deputeti i përgjigjet


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Kosova të pranojë propozimin e Ramës për Asociacionin?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ ‘Benzi’ merr flakë në ecje në Fushë Krujë, shkrumbohet totalisht

VIDEO/ ‘Benzi’ merr flakë në ecje në Fushë Krujë, shkrumbohet totalisht