Çfarë karakteristikash duhet të ketë partneri ideal sipas Rita Orës

Rita Ora

Këngëtarja Rita Ora, është bashkuar me tre anëtarë tjerë të famshëm në shfaqjen e çuditshme e të mrekullueshme “The Masked Singer”.

Shfaqja ka të bëjë me të famshmit që vishen me kostume dhe këndojnë, teksa zbulojnë edhe informacione të tjera për të qëndruar në konkurs.

Kur votohen, këngëtarët duhet të zbulojnë se kush janë, për anëtarët e jurisë dhe për publikun.

Rita është bashkuar nga Jonathan Ross, Davina McCall dhe Ken Jeong në shfaqjen e popullarizuar, me origjinë nga Koreja e Jugut.

Në episodin e javës së kaluar, u zbulua se një nga garuesit me maskë ishte këngëtari i “The Darkness”, Justin Hawkins.

Para se të hiqte maskën, Justin dhe Rita kishin flirtuar me njëri-tjetrin.

Justin tha që kishte tërhequr vëmendjen, por kostumi i tij Lycra e bëri atë të ndihej pak i ekspozuar në zonat kryesore.

Rita Ora ka qenë e lidhur me disa këngëtarë të tjerë, por së fundmi ajo u fol për lidhjen me Rafferty Law, djalin e aktorit Jude Law.

Spekulimet filluan kur dyshja u panë në “British Fashion Aëards”, ndërkohë që u larguan nga mbrëmja dorë për dore me njëri-tjetrin.

Ata thuhet se janë takuar në ribërjen e filmit “Tëist”.

Sidoqoftë, në “The Jonathan Ross Show” vitin e kaluar, Rita e përshkroi mashkullin ideal, duke thënë: “Unë jam shumë e madhe kur bëhet fjalë për personalitetet. Unë jam gjithashtu pak e vëmendshme për veshjen apo pamjen. Nuk kam dyshime për ndonjë çështje besimi, më pëlqen të pyes ‘Cfarë bëRE natën e kaluar? Pse nuk më ftove? unë dua të provoj gjithçka me atë person, më pëlqen vërtet shumë".

 RIta dhe Rafferty Law

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Radhët e gjata në pikat e kalimit kufitar. Përgjegjësi e kujt?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Kapen 15 emigrantë në Tepelenë, 3 dërgohen në spital, shfaqen probleme shëndetësore