Çfarë mendojnë shqiptarët për hapjen e negociatave? (Sondazhi)

1586294189_14vendimiiBE.jpg
Pak javë më parë Shqipërisë iu hapën negociatat me BE-në. Por si e gjykojnë shqiptarët vendimin për hapjen e negociatave? 88% janë pro duke e cilësuar si vendim mjaft të mirë, 12% janë indiferentë, ndërsa asnjë nuk është kundër.


Lajmi kryesor:

Sondazhi në Report Tv/ Shumica e shqiptarëve mbështesin masat e marra kundër koronavirusit, skeptikë mbi mbështetjen ekonomike


d.ba./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ketë ndryshime në qeveri?×

Lajmi i fundit

John

Edhe dy vota pro 'Zgjedhores', Lefter Maliqi dhe Gjetan Gjetani: Do votojmë marrëveshjen e 5 qershorit