Çfarë ndodhi? Luiz Ejlli përfundon në spital

Çfarë ndodhi? Luiz Ejlli përfundon në spital

Luiz Ejlli

Luiz Ejlli ndodhet në spital dhe këtë e ka bërë me dije vetë ai. Artisti ka publikuar një video në Instastory, përmes së cilës shpjegon mungesën e tij në rrjetet sociale dhe është pikërisht për faktin se nuk ndihet mirë.

Ai shihet i shtrirë në krevatin e spitalit, me vigonin në krahun e tij, duke marrë serum.

Luizi nuk ka dhënë detaje më tej rreth gjendjes së tij shëndetësore por thjesht ka pohuar se nuk është mirë.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • alma: 26/10/2023 21:42

  luizi mbret plaste kush shkruan keq per te

  Përgjigju
 • albanistani yne: 26/10/2023 12:29

  ja dhe njeriu i ri dhe modern qe krijoi top chanelli nga lojtar me borxhe ne mejhanet e tiranes ne aktor filmi

  Përgjigju
 • durres: 25/10/2023 19:57

  luiz mbreti je gjigand cou.

  Përgjigju
 • eris: 25/10/2023 19:56

  O drite e bukur te rujt zoti.

  Përgjigju
 • Luigj: 25/10/2023 09:31

  Nga vesi vjeter i KOKA-koles

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Kuvendi miraton ndërtime strategjike në zonat e mbrojtura, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Mbante arsenal armësh në banesë, arrestohet 21-vjeçari në Mat, nën hetim babai

Mbante arsenal armësh në banesë, arrestohet 21-vjeçari në Mat, nën hetim babai