VIDEO/ Çfarë nuk u pa nga bllokimi i Foltores nga Rithemelimi! Rama i ofron kafe deputetit të Berishës

 

Teksa Rithemelimi kishte bllokuar Foltoren, kryeministri Edi Rama nuk hezitoi të bënte batutë me një prej deputetëve që mbështet Sali Berishën. Në pamjet duket momenti kur Rama i ofron kafe deputetit dhe qesh.


Lajmi kryesor:

Pas 14 orëve debat, Kuvendi miraton projektin e Portit të Durrësit! 74 vota pro dhe 35 kundër! Mungon në votim Rama! Socialistët duartrokasin, opozita akuza të ashpra


A.M./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është bërë sa duhet për rininë në vendin tonë?×

Lajmi i fundit

Kreu i OKB-së, Guterres: Toka po helmohet, duhet të reagojmë pa u

Kreu i OKB-së, Guterres: Toka po helmohet, duhet të reagojmë pa u "fundosur"