Çfarë po 'kurdis' Luiz Ejlli? Këngëtari publikon foton dhe paralajmëron surprizën

Çfarë po 'kurdis' Luiz Ejlli? Këngëtari publikon foton dhe paralajmëron surprizën

Luiz Ejlli

Pas fitores së “Big Brother VIP”, Luizi premtoi se do sillte projekte të reja dhe këngë për fansat e tij. Pas këngës me Donald Veshajn, duket se këngëtari ka plane të tjera në horizont.

Këngëtari ka postuar ditën e sotme në Instagramin e tij, në story një foto ku duket se është në studio diskografike, duke regjistruar këngë.

Luizi nuk ka publikuar asnjë detaj tjetër.

Kujtojmë se Luiz Ejlli u kthye në fenomenin e publikut shqiptar. Ai ka një shikueshmëri dhe pëlqëim masiv. 

1684959285_finalprojekt.01231621.Still044.jpg

 

G.MO/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • jani: 24/05/2023 22:53

    ore basha esht koqe kandari fare hahaha...

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Vritet 38 vjeçari në Katund Sukth! Dy grupe të Fnsh-së Tiranë nisen drejt Durrësit

Vritet 38 vjeçari në Katund Sukth! Dy grupe të Fnsh-së Tiranë nisen drejt Durrësit