Çfarë e lidh kryeministrin Rama me tifozen e ‘zjarrtë’ të kombëtares shqiptare?! (Foto)

Çfarë e lidh kryeministrin Rama me tifozen e ‘zjarrtë’ të kombëtares shqiptare?! (Foto)

Rike Roçi dhe Kryeminsitri Edi Rama

Rike Roçi është një nga femrat më të përfolura të showbizit shqiptar. Ajo u bë e famshme teksa në një nga ndeshjet e kombëtares shqiptare, u shfaq mjaft provokuese dhe bashkë me shoqen e saj Irida Oxan bënë shqiponjën. Në sy ranë format provokuese të dy vajzave dhe u përfolën gjatë.

Rike është përfolur shumë edhe për romanca të ndryshme me futbollistët shqiptarë, por së fundmi kemi zbuluar se diçka e lidh me kryeministrin Edi Rama. Bukuroshja bionde ka publikuar një foto në rrjetin social Instagram ku shihet duke lexuar një libër, dhe është pikërisht libri i Ramës “Kurbani”. Roçi ka zgjedhur versionin italisht të librit, dhe po e shijon buzë pishinës.  

Foto e publikuar nga Rike Roçi

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • HelliDRU: 05/09/2018 00:44

  E para e lidh reklamimi I librit.E dyta paraqitja e tifozez e treta gazetes I KISHTE munguar RAMA me 16 TITUJT e Dites.

  Përgjigju
 • Ben Tironci: 04/09/2018 17:43

  Rike Rike zemren na i fike.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Arrestimi i mjekut, a po bëhet sa duhet për të luftuar korrupsionin në sistemin shëndetësor?×

Lajmi i fundit

Zgjedhjet e përgjithshme, mbyllen qendrat e votimit në Itali! Ja kur mësohen rezultat e para

Zgjedhjet e përgjithshme, mbyllen qendrat e votimit në Itali! Ja kur mësohen rezultat e para