Chiara Ferragni uron Fedez për ditëlindje me foton intime: Ndryshove gjithë jetën time

Chiara Ferragni uron Fedez për ditëlindje me foton intime: Ndryshove gjithë jetën time

Reperi i njohur italian Fedez feston sot 33 vjetorin e lindjes dhe sigurisht nuk kishte si të mos mungonte një urim nga bashkëshortja e tij Chiara Ferragni.

Chiara ka publikuar një foto mjaft intime me Fedez, krahas së cilës i bën edhe një dedikim për ditëlindje.

“Ditëlindja më e lumtur për dashurinë e jetës sime, djalit që ndryshoi gjithë jetën time 6 vjet më parë dhe që më ndihmoi të krijoj familjen tonë të ëndrrave. Edhe shumë vite të tjera të lumtura dhe plot pasion bashkë ”- shkruan blogerja.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet