Cila është vajza më e bukur shqiptare, ja si përgjigjet Capital T

Cila është vajza më e bukur shqiptare, ja si përgjigjet Capital T

Adrola Dushi dhe Capital T

Këngëtari i njohur Capital T së fundmi në një intervistë televizive tregoi se kush ishte për të vajza më e bukur shqiptare.

“Ne si racë jemi shumë të bukur, ka femra jashtëzakonisht shumë të bukura. Atë se them vetëm unë, por e thotë krejt Shqiptaria që Adrola Dushi është një ndër vajzat më të bukura shqiptare”, tha Capital T.

Ndërkohë vetëm disa ditë më parë modelja gjatë një interviste deklaroi se është dashuruar me “djalin më të bukur shqiptar”, por pa përmendur emër.

Dyshja simpatike prej shumë kohësh janë përfolur për një romancë mes tyre,megjithëse ata as nuk e kanë pranuar dhe as nuk i kanë mohuar këto thashetheme.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Kamala Harris sulmon Trumpin: Mashtrues, grabitqar seksual! Media: Ka delegatë të mjaftueshëm për nominim

Kamala Harris sulmon Trumpin: Mashtrues, grabitqar seksual! Media: Ka delegatë të mjaftueshëm për nominim