'Çmendet' 48-vjeçari në Tiranë, tenton të përplasë me makinë gruan e tij

'Çmendet' 48-vjeçari në Tiranë, tenton të përplasë me makinë gruan e tij

Foto ilustruese

TIRANË- Një 48-vjeçar nga Tirana është shpallur në kërkim, pasi tentoi të përplasë me makinë bashkëshorten e tij.

Bashkëshortja e tij, identiteti i secilës nuk bëhet me dije, mësohet se është e pajisur me urdhër mbrojtje ndaj 48-vjeçarit.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Kavajë referuan materialet në Prokurori, si dhe po punojnë për kapjen e shtetasit R. M., 48 vjeç, pasi ka tentuar të dëmtojë gjatë drejtimit të automjetit, bashkëshorten e tij, e cila është e pajisur me urdhër mbrojtjeje”, bën me dije policia.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Rikthimi i PD-së me protesta në shtator, a do ta forcojë politikisht?×

Lajmi i fundit

Begaj takohet me kreun e PDK-së! Krasniqi vlerëson presidentin për angazhimin e Shqipërisë për Kosovën

Begaj takohet me kreun e PDK-së! Krasniqi vlerëson presidentin për angazhimin e Shqipërisë për Kosovën