Conference League/ Laçi kualifikohet në turin e tretë, barazon 0-0 në transfertë kundër Universitatea Craiova

 

1627592007_162759106973847c2d96ae4cda915bd526a9ba502c.jpg

Laçi bën mrekullinë duke u kualifikuar në raundin tjetër të Conference League. Kurbinasdit fituan me rezultatin 1 me 0 kundër skuadrës rumune kundër Universitatea Craiova. Në ndeshjen e parë për turin e dytë Laçi fitoi me rezultatin 1-0 në Shqipëri. Në turin e tretë Laçi do përballet me gjigandët belg të Anderlecht.


Lajmi kryesor:

Conference League/ Partizani eliminohet në turin e dytë, Bazeli e mposht 0-2 edhe në Elbasan! Laçi fiton me Craiova e kualifikohet në Conference League


Be.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Nisja e vitit të ri shkollor të hënën, a jeni dakord me mësimin me turne dhe orët e shkurtuara për nxënësit?×

Lajmi i fundit

John

Do të intervistonin Kamala Harris, dy prezantueset amerikane rezultojnë pozitive me COVID-19, largohen me shpejtësi nga studio (VIDEO)