Çudirat s'kanë të sosur! Grupi i vajzave bllokojnë trafikun në Astir për të bërë video në TikTok! Para një 'Benz-i' të bardhë nisin kërcimin, 'shpërthejnë' boritë e makinave

TIRANË-Kjo javë nuk ka mjaftuar për të parë skena nga më të çuditshmet në Shqipëri. Një dasmor që pasi mori nusen ia lëshoi breshërisë së kallashnikovit, një gjest që nuk e justifikon dot askush e asgjë, më pas ishte grupi i dasmorëve që bllokoi aksin Lezhë-Mamurras, te mbikalimi i Patokut, duke kërcyer, por "nuk paskemi parë asgjë".

Sot një tjetër rast i ngjashëm është regjistruar në Tiranë, në zonën e Astirit, ku një grup vajzash kanë ndaluar makinën në rrugë dhe shfaqen duke kërcyer...për një video në Tik Tok, të pa shqetësuara për trafikun që krijuan, në një zonë që është mjaft problematike, edhe për shkak të punimeve.

Për dy rastet e para ka pasur një reagim nga ana e policisë, po për këtë?

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • www.youngtribune.com: 24/08/2021 23:04

  An myten maloket dhe katunaret!

  Përgjigju
 • Scutari: 24/08/2021 21:23

  Këto qytetaret bëjnë kështu sepse nuk ka polici të shtetit që të përgjigjet për atë çka paguhet!! Pengimi i qarkullimit të mjeteve është vepër penale dhe nuk kërkon motiv!! Ke bllokuar qarkullimin dhe pikë!! Të paaftë totalisht dhe dështakë në të gjithë gjoja metodat që shpikin dhe përdorin!!

  Përgjigju
 • Ore Bobe: 24/08/2021 17:05

  Ju jeni per tju futur ne burg meshkujsh.

  Përgjigju
 • Mondi: 24/08/2021 17:03

  Ktyne lavireve normal qe osht me ja shkerdhy ropt, po ene ati kllufit karit, kollovarit qe i ka ble makinen osht me ja qi motren. Hik e bojeni ket gjo me nai shtet evropjan kokrrat e buçeve se e shifni pillin e motres mrapa tu fillu nga patenta, makina ene deri te procedimi penal. Qr ke ne skane tmarume kurvat ene kokrrat e karit

  Përgjigju
  • Turi: 24/08/2021 20:04

   Hallall

  • Noku nga patoku: 24/08/2021 18:32

   Ore ca tallni trapin ju? Ku jentoni ju o njerez pylli? Kete mund ta bej motra jote neser ose kusherira , ne kete lloj menyre do shash ti prap?

 • elefanti: 24/08/2021 16:45

  a ju qr targen qe ku e ka policia,bllokim njeti gjob ecccc

  Përgjigju
 • Klaus: 24/08/2021 16:42

  s'dime,te qajme apo te qeshim ....lloj loj butakesh mban ky vend. Albanistan komplet.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Varianti i ri Omicron dhe dimri, a duhen ashpërsuar masat anti-Covid?×

Lajmi i fundit

John

Rusia kërkon garanci për moszgjerimin e NATO-s në lindje