Çunat e Kombëtares kuqezi bëhen bashkë kundër duhanit: Një jetë pa tym është një jetë më e mirë (VIDEO)

Çunat e Kombëtares kuqezi bëhen bashkë kundër duhanit: Një jetë pa tym është një jetë më e mirë (VIDEO)

Kombëtarja në stërvitje

Futbollistët e Kombëtares kuqezi janë bërë bashkë në një spot për të sensibilizuar publikun për lënien e duhanit, sot që është Dita Botërore pa Duhan.

Në spotin e Ministrisë së Shëndetësisë, të publikuar edhe nga kryeministri Rama në Facebook, shumë futbollistë të kombëtares japin mesazhin e tyre nga qendra stërvitore në kryeqytet ku po përgatiten për Euro 2024.

Rama shkruan ndër të tjera se së bashku ndalojmë përhapjen e dëmshme të duhanit dhe mbrohet shëndeti i të gjithëve.

G.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

SPECIALE/ Evropiani i paharruar i shqiptarëve! Pamje, detaje dhe intervista ekskluzive nga Gjermania (VIDEO)

SPECIALE/ Evropiani i paharruar i shqiptarëve! Pamje, detaje dhe intervista ekskluzive nga Gjermania (VIDEO)