'Çunat e lagjes' në Elbasan thyejnë karantinën...'trimat' shpërndahen me shpejtësinë e erës sapo vjen policia (VIDEO)

ELBASAN- Një pamje e pazakontë është ofruar në qytetin e Elbasanit. Më 31 mars, kur ora shënonte 19:33 rreth 20 të rinj të papërgjegjshëm qëndronin në lagje, duke thyer mbi të gjitha karantinën, por edhe pa asnjë masë mbrojtëse, ngjitur me njëri tjetrin e pa dyshim as me maska dhe doreza.

Sapo kanë parë që një makinë policie ka kaluar aty pranë janë shpërndarë me 'shpejtësinë e erës', pa e kuptuar se me qëndrimin e tyre në atë mënyrë nuk po dëmtonin policinë, por jetën dhe familjarët e tyre.

Shkodra ka qenë një nga qytetet që më të pabindura dhe "pësoi" duke qenë një vatër e re ku koronavirusi u shpërnda me shpejtësi....duket se nga këta qytetarë të papërgjegjshëm edhe Elbasani do të shndërrohet në një "vatër e nxehtë" të COVID-19 pasi deri më tani janë konfirmuar pozitiv 10 raste. 

B.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A keni besim se sistemi zgjedhor do të ndryshojë për zgjedhjet e ardhshme parlamentare?

Komento

Komente

 • Astrit: 06/04/2020 14:32

  Shume e drejte se eshte per te miren e te gjitheve.E shihni cfare behet ne Itali?

  Përgjigju
 • Latif: 06/04/2020 11:27

  E pasket ba universitetin te gjithe ne Elbasan mesa duket

  Përgjigju
 • Lui: 06/04/2020 11:05

  Mjafton i plotfuqishmi i lagjes te beje pak hetime dhe i gjen shume lehtesisht ata trima..

  Përgjigju
 • Populli: 06/04/2020 10:09

  Bythqirat e Elbasanit ishin mbledhur bashkë.. U shpërndan mu si qenër kazanesh.

  Përgjigju
  • Garidha: 07/04/2020 03:52

   Ju te jugut mos hajdeni me fustanell naper Elbasan se sja u ka fajin njeri o zaniiiiiii hahahahaha

 • Aqifi: 06/04/2020 09:57

  Do kete pasur mbledhje shoqata e pederasteve.

  Përgjigju
 • Gjeco: 06/04/2020 09:47

  Të fortet e sumës, shqepini plerat elbasanas

  Përgjigju
  • Gjeqoviq: 07/04/2020 03:50

   Po mami jot nga ash o loqku ?

 • Kafsha: 06/04/2020 09:45

  Bravo policise, bëni zap minjte elbasanas qe për 30 vjet kane terrorizuar qytetin! Bëni zap minjtë !

  Përgjigju
 • Vlore: 06/04/2020 09:44

  Kaq afer me njeri-tjetrin si ka mundesi? Cunat e Elbasanit shkepin rondelen e njeri-tjetrite

  Përgjigju
  • Elb: 08/04/2020 09:32

   Vlora qe rri me fustanell qe tq**** me leht

  • Elbasani: 07/04/2020 03:49

   Po ju te vlores apo shqepni motrat e juja fillimisht ? Ato qe i bien rrondeles jan jevgj o coban me fustanell kan te njejtin surrat si fisi jot×

Lajmi i fundit

John

Dy aksidente në Korçë pak para mesnate, 60-vjeçari përplaset nga makina