Dalin detaje, 52-vjeçari në Malësi të Madhe u plagos me snajper nga RENEA, tentoi të vriste dy agjentë

 

Të tjera detaje janë zbuluar në lidhje me ngjarjen e që u regjistrua mëngjesin e sotëm në Malësi të Madhe, ku mbeti i plagosur me armë zjarri, 52-vjeçari

Ardian Narkaj. Gazetari i "Report Tv", Arsen Rusta bën me dije se 52-vjeçari u plagos me snajper nga RENA, pasi tentoi të vriste 2 agjentë, duke qëlluar në drejtim të tyre. Narkaj ishte në kërkim për vrasje, ndërsa qëndronte i fshehur në një stan në fshatin Razmë. Forcat RENEA e mbanin nën vëzhgim prej 10 ditësh, ndërsa kanë qenë banorë të zonës që informuan policinë mbi vendndodhjen e 52-vjeçarit.


Lajmi kryesor:

Dukagjin/ Në kërkim për vrasje të dyfishtë, RENEA plagos me snajper 52-vjeçarin! Nuk iu bind urdhrit për të ndaluar dhe me armë në dorë tentoi të largohej


J.SH./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Nisja e vitit të ri shkollor të hënën, a jeni dakord me mësimin me turne dhe orët e shkurtuara për nxënësit?×

Lajmi i fundit

John

Me 6 kg kanabis dhe pushkën me vete në taksi, arrestohet 25-vjeçari në Durrës