Dalin detajet/ Kejsi Hysa la takim me autorin e dyshuar, “lidhja” me mobilerinë

Dalin detajet/ Kejsi Hysa la takim me autorin e dyshuar, “lidhja” me mobilerinë

Detaje të reja kanë dalë në lidhje me vrasjen e 34-vjeçarit Kejsi Hysa në Nikël të Fushë-Krujës.

Mësohet se Kejsi Hysa, kishte marrë me qira një dyqan në Nikël. Ditën kur u zhduk në 5 korrik ka lënë një takim me telefon me një nga autorët e dyshuar. Hysa kishte lenë takim me H.R, pronar mobilerie, i shoqëruar tashmë në Polici dhe në gjendje shoku.

Pas ditës së takimit, Hysa u zhduk dhe familja e denoncoi si të zhdukur në Polici.

Personi në fjalë ka pohuar në polici se ata kishin lenë takim, por Hysa nuk kishte shkuar, duke mohuar kështu një takim mes tyre.


Lajmi kryesor:

Fushë-Krujë/ Jepte para me fajde, gjendet i groposur me 2 plumba në kokë Kejsi Hysa


  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Berisha e Meta do e arrijnë qëllimin me protestën e 6 dhjetorit×

Lajmi i fundit

KATAR 2022/ Ja parashikimet në ‘E vëmë me bast’ për 4 ndeshjet e sotme! Publiku i bindur në fitoren e Gjermanisë, Kroacia favorite ndaj Belgjikës

KATAR 2022/ Ja parashikimet në ‘E vëmë me bast’ për 4 ndeshjet e sotme! Publiku i bindur në fitoren e Gjermanisë, Kroacia favorite ndaj Belgjikës