Dalin emrat, kush janë dy të rejat që humbën jetën në aksidentin tragjik ku makina ‘fluturoi’ nga mbikalimi në autostrade

Dalin emrat, kush janë dy të rejat që humbën jetën në aksidentin tragjik ku makina ‘fluturoi’ nga mbikalimi në autostrade

1678383088_finalprojekt.00021615.Still023.jpg

Erisilda Abedini, 22 vjeçe dhe Sikela Përroj, 23 vjeçe, janë dy të rejat që kanë humbur jetën nga aksidenti tragjik që u regjistrua një ditë më parë në mbikalimin në afërsi të TEG, ku mjeti me që drejtohej nga Klevis Ruçaj ‘fluturoi’ nga mbikalimi dhe përfundoi në autostradë sipër një tjetër mjeti.


Lajmi kryesor:

Aksidenti me 3 viktima, 20-vjeçari që drejtonte ‘Audi-n’ i gjobitur 5 herë në 5 muaj! Report Tv siguron VIDEO-n kur mjeti 'fluturon' nga mbikalimi i TEG-ut


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Kreu i FSHF-së, Armand Duka zgjidhet zv.president i UEFA-s

Kreu i FSHF-së, Armand Duka zgjidhet zv.president i UEFA-s