Dalin fotot/ Këto janë dy motrat që u ekzekutuan nga 59-vjeçari në ‘Astir’

1609412889_dymotratastiri001.jpg

Kjo është Zhaneta Metani dhe Kristina Bardhi, motrat që u ekzekutuan ditën e sotme nga 59-vjeçari Përparim Tela (Ademi). Kristina kishte një lidhje me 59-vjeçarin dhe dyshohet se një konflik mes tyre ka çuar në këtë fund tragjik. 


Lajmi kryesor:

Nuk pranoi ndarjen/ 59-vjeçari ekzekuton bashkëjetuesen dhe motrën e saj në banesë në sy të 2 fëmijëve! Prangoset duke dalë nga Tirana: I vrava nga xhelozia (VIDEO)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A do të shkoni të votoni në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit?×

Lajmi i fundit

John

Sulmi me armë në zyrën elektorale në Kavajë, Basha: Atentat ndaj PD-AN nga Rama që e di që të dielën do humb (VIDEO)