Dalin pamjet/ RENEA 'rrethon', video nga operacioni në shtëpitë e të 'fortëve' të Niklës

1611314466_Sequence03.00003320.Still019.jpg

Policia ka shpërndarë pamje nga aksioni i zhvilluar mbrëmë nga RENEAS në Nikël të Fushë-Krujës.

Në video duken forcat e policisë që kontrollojnë shtëpitë e të 'fortëve' të dyshuar për grup të strukturuar kriminal.


Lajmi kryesor:

Me urdhër të SPAK, RENEA rrethon për disa orë Niklën! Kontrollohen 7 shtëpi të të 'fortëve' të përfshirë në ngjarje kriminale! Policia: Kemi gjetur prova (EMRAT)


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se deputetët e opozitës duhet të jenë në Kuvend dhe të mos e braktisin atë në legjislaturën e re?



×

Lajmi i fundit

John

Kreu i shoqatës së Turizmit Durrës për Report Tv: Fluksi i turistëve do jetë patriotik! Vaksinimi masiv rrit sigurinë, do të sjellë më shumë turistë të huaj