Dalin të zhveshura në rrugë dhe spërkasin njëra-tjetrën me ujë, arrestohen tre modelet ukrainase në Malin e Zi

Dalin të zhveshura në rrugë dhe spërkasin njëra-tjetrën me ujë, arrestohen tre modelet ukrainase në Malin e Zi

Modelet ukrainase

MAL I ZI- Tre modele ukrainase janë arrestuar në Malin e Zi, pasi u zhveshën nudo në një rrugë publike, ndërkohë që spërkasnin njëra tjetrën me ujë.

Ky veprim bie në kundërshtim me rregullat e autoriteteve malazeze, të cilët i kanë arrestuar menjëherë vajzat.

Grupi i vajzave më parë ishte arrestuar në Dubai, ku u shfaqën duke pozuar nudo në një hotel luksoz.

 

 

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Dosja e zyrtarit të FBI, kush ka të drejtë në akuzat politike në Tiranë?×

Lajmi i fundit

Aguero i përgjigjet ashpër Ibrahimovic-it:  Pse flet për sjellje të keqe? Për këtë të larguan nga Barça

Aguero i përgjigjet ashpër Ibrahimovic-it:  Pse flet për sjellje të keqe? Për këtë të larguan nga Barça