'Dashuri në kohë korone', çifti nga Kosova martohen me maskat vënë (FOTO)

Foto nga cifti

Koronavirusi ka sjellë izolimin e shumë personave në të gjithë botën, por kjo se ka ndalur çiftin e të rinjve nga Kosova, të cilët kanë celebruar dashurinë e tyre.

Fotografi kosovar Agon Gjinofci ka postuar në profilin e tij fotot e çiftit me shkrimin “Dashuri  në kohë Korone.”

Të veshur me kostumin e zi dhe fustanin e bardhë ata kanë shkëmbyer puthje me maskën e vënë.

Ata kanë treguar më së miri së dashurinë  e dy personave nuk e ndalon dot asgjë prej gjëje dhe as koronavirusi.

Foto nga çifti

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Radhët e gjata në pikat e kalimit kufitar. Përgjegjësi e kujt?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Kapen 15 emigrantë në Tepelenë, 3 dërgohen në spital, shfaqen probleme shëndetësore