Deklarata suprizuese e Lorenc Vangjelit: Një nga vilat më të famshme në Shqipëri do rrethohet me shiritat ‘Ndal Policia’

Lorenc Vangjeli

Analisti Lorenc Vangjeli ka bërë një deklaratë të papritur mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Opinion’, ku u shpreh se një nga vilat më të famshme në Shqipëri do të rrethohet shumë shpejt me shiritat ‘ndal policia’.

Sipas tij, banorët e asaj shtëpie e njerëz të afërm do të përfshihen në dy lloje hetimesh penal dhe moral. 

“Është një shifër që mua ma thonë herë pas here, është numri 47, numri i dosjeve të nxehta. Shpejt do të shikojmë me shirita të verdhë “ndal policia” një nga vilat më të famshme në Shqipëri. Njëra nga vilat, jo brenda në Tiranë. Dhe njerëz të afërm, banorë të saj, do të jenë në dy lloje hetimesh, penal dhe moral”, tha Vangjeli.

G.MO/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush Kushtetuta vetëm duhet ndryshuar apo duhet një e re?

Komento

Komente

  • Sabriu: 23/09/2021 04:27

    Cna the vangjel. Lalezin e dine te gjithe qe do kaloje ne site.

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Mungesa e transportit për fëmijët në shkolla bën bashkë PS-PD në Kuvend: Të gjendet një zgjidhje! Ministria e Arsmit: Nesër në 11 takim me kryebashkiakët