Deklaratat për rikthimin në krye të PD-së, Berisha me tjetër mesazh të koduar në Facebook

Foto e postuar në Facebook nga Berisha

Ish-kreu i PD-së, Sali Berisha, duket se nuk ka ndërmend t'i lërë vetëm disa 'fjalë' në ajër deklaratat e tij për t'u rikthyer në krye të partisë më të madhe opozitare në vend. Ai ka reaguar sot me një tjetër mesazh të koduar, ndërsa ka postuar një foto nga një tubim i PD në Sheshi "Skënderbej", në kohën kur udhëhiqej nga ai.

Duket se Berisha po i dërgon në këtë mënyrë mesazhe demokratëve në lidhje me synimin e shpallur të tij për t'u rikthyer sërish në krye të këtyre tubimeve.

 Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që Berisha poston pamje arkivi nga koha kur ai ishte në krye të PD-së.

Një gjë të tillë, ish-kryeministri e bëri edhe pasi Lulzim Basha u rikonfirmua sërish në krye të PD, ku jo vetëm që nuk e uroi atë për fitoren, por postoi një video nga fushata zgjedhore e kësaj partie në vitin 2009, kur, nën udhëheqjen e Berishës, fitoi zgjedhjet.

J.SH./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A e mbeshtesni nismen Ballkani i Hapur krijuar nga Shqipëria, Serbia dhe Maqedonia e Veriut?

Komento

Komente

 • HAJDAR KASAP Rexhep Leka [ kepi ]: 20/06/2021 21:09

  Ky salmut bershurra të ha mutin tashi bashk me kok pa larët. Se Amerika dhe Evropa jan me Gjigandin Edi Rama. E Edi Rama tani ju tregon vendin ktyre jashqitjeve të kombit Shqptar. Le ta provoj tani kryekrimineli salmut bershurra se sa i vlen lëkura e tij e qelbur e e zokopisur e kti pisi burec fundërrin.

  Përgjigju
 • O Berish: 20/06/2021 13:44

  Na rrujc trapin!

  Përgjigju
 • Ori: 20/06/2021 13:35

  Krimineli do kthehet pasi do ruaj veten dhe familjen nga burgu dhe konfiskimi i pasurise.Ai do djegi prap Shqiperine per interesa te familjes.Vetem Amerika mund ta asgjesoj ket kriminel

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Krasniqi takon Përfaqësuesen e Lartë për Lirinë e Medias në OSBE, Teresa Ribeiro