Del FOTO e ushtarëve që u sulmuan në uzinën e armëve nga 2 rus dhe 1 ukrainas, me sy të fashuar në spitalin e Traumës

Del FOTO e ushtarëve që u sulmuan në uzinën e armëve nga 2 rus dhe 1 ukrainas, me sy të fashuar në spitalin e Traumës

1661028397_shqiptarja.jpg

Report Tv ka siguruar fotografitë e dy ushtarëve që ndodhen në spitalin e Traumës pasi u sulmuan nga 2 rusë dhe 1 ukrainas në Uzinën e Armëve në Gramsh. Në pamje duket se i kanë sytë e fashuar pasi kanë probleme me shikimin prej sprajtit që i është hedhur në fytyrë.


Lajmi kryesor:

2 agjentë sekret rusë dhe 1 ukrainas tentojnë të futen me forcë në Uzinën e armëve në Gramsh! Sulmojnë me sprajt kimik në fytyrë 2 ushtarët që i ndalën! Arrestohen të 3


  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

'5 Pyetjet'/ Kreshnik Spahiu: Vula ju dha Berishës sepse është pjesë e pazarit PS - Rithemelim

'5 Pyetjet'/ Kreshnik Spahiu: Vula ju dha Berishës sepse është pjesë e pazarit PS - Rithemelim