Del FOTO, ja kush është Ervis Kurti, ndihmoi Habib Rexhën të largohet pasi kreu vrasjen në Kavajë

Del FOTO, ja kush është Ervis Kurti, ndihmoi Habib Rexhën të largohet pasi kreu vrasjen në Kavajë

1684916156_erviskurti.jpg

Ky është Ervis Kurti, i cili ndihmoi Habib Rexhën të largohet nga vendi i ngjarjes pas kreu atentatin në Kavajë. Ervis Kurti, pas shoqërimit, tashmë është arrestuar nga policia për përkrahje të autorit në krim. Pas vrasjes ata janë larguar në drejtim të Durrësit, aty ku policia ka gjetur edhe makinën dhe armën e krimit. 


Lajmi kryesor:

Vrasja në Kavajë, gjendet arma e krimit dhe makina në Durrës! Arrestohet miku i Habib Rexhës, e ndihmoi të largohet pasi kreu ekzekutimin


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i zyrtares së Shëndetësisë, a po e lufton SPAK korrupsionin?×

Lajmi i fundit

Rama ndan fotot nga festivali i 'UNUM' në Shëngjin: Marrin pjesë 95 artistë ndërkombëtarë dhe mbi 20 mijë të rinj nga e gjithë bota

Rama ndan fotot nga festivali i 'UNUM' në Shëngjin: Marrin pjesë 95 artistë ndërkombëtarë dhe mbi 20 mijë të rinj nga e gjithë bota