Del FOTO, kjo është e reja tjetër që humbi jetën në aksidentin tragjik te mbikalimi i TEG-ut

Del FOTO, kjo është e reja tjetër që humbi jetën në aksidentin tragjik te mbikalimi i TEG-ut

1678441227_page.jpg

Erisilda Abedini, 22 vjeçe është e reja tjetër që humbi jetën në aksidentin tragjik tek mbikalimi i TEG-ut. Nga aksidenti humbi jetën edhe 23-vjeçarja Sikela Përroj dhe drejtuesi 20-vjeçar Klevis Ruçaj.


Lajmi kryesor:

Aksidenti me 3 viktima, 20-vjeçari që drejtonte ‘Audi-n’ i gjobitur 5 herë në 5 muaj! Report Tv siguron VIDEO-n kur mjeti 'fluturon' nga mbikalimi i TEG-ut


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Në burg për blerje votash, Gjykata e Lartë rrëzon për herë të dytë rekursin e Fredi Belerit

Në burg për blerje votash, Gjykata e Lartë rrëzon për herë të dytë rekursin e Fredi Belerit