Del foto, kush është shoferi i autobusit që u vra me armë zjarri në Kosovë

Del foto, kush është shoferi i autobusit që u vra me armë zjarri në Kosovë

Shoferi Gani Gjokaj

1637962908_26180861033422402859945686017258977152322590n.jpg

Personi në foto është Gani Gjokaj, shoferi i cili humbi jetën pas sulmit me armë zjarri në drejtim të autobusit me nxënës që ai drejtonte në Kosovë. Nga sulmi humbën jetë dhe dy nxënës, ndërsa dy të tjerë mbetën të plagosur. 


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Të shtëna me kallashnikov drejt autobusit në Kosovë, vritet shoferi dhe dy nxënës, një i plagosur! Dëshmia: Autori ishte i maskuar! Policia: S'bëhet fjalë për sulm terrorist


/KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Arrestohet Dako, Po i përmbush SPAK pritshmëritë në luftën ndaj korrupsionit?×

Lajmi i fundit

Ndërpritet finalja e Conference League, kapiteni i Fiorentinës goditet nga tifozët (VIDEO)

Ndërpritet finalja e Conference League, kapiteni i Fiorentinës goditet nga tifozët (VIDEO)