Del foto/ Ky është 59-vjeçari që ekzekutoi 2 motrat në ‘Astir’

Ky është Përparim Ademi, autor i vrasjes së 2 motrave në banesë. Ai ka pasur mbiemrin Tela, por e ka ndryshuar.

1609411794_perparimademi.jpg


Lajmi kryesor:

Nuk pranoi ndarjen/ 59-vjeçari ekzekuton bashkëjetuesen dhe motrën e saj në banesë në sy të 2 fëmijëve! Prangoset duke dalë nga Tirana: I vrava nga xhelozia (VIDEO)


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A do të shkoni të votoni në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit?×

Lajmi i fundit

John

Sulmi me armë në zyrën elektorale të PD-së, reagon Dash Shehi: Autori ka qenë i shoqëruar nga Drejtori i Policisë Bashkiake të Kavajës