Del FOTO/ Ky është 75-vjeçari që vrau bashkëshorten dhe të vëllanë në Gramsh

Del FOTO/ Ky është 75-vjeçari që vrau bashkëshorten dhe të vëllanë në Gramsh

1674833377_finalprojekt.00134924.Still005.jpg

Gazetari i Report Tv, Ronaldo Gjoshi ka siguruar foton e autorit, 75-vjeçari Xhevit Sinani që vrau bashëshorten dhe të vëllanë.


Lajmi kryesor:

Krim në familje! 80-vjeçari vret me sëpatë gruan dhe vëllanë e tij në Gramsh! Arrestohet autori! Viktima, solist i grupit të fyejve (EMRAT)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet ti jepet Bashës një shans tjetër për të drejtuar PD-në?×

Lajmi i fundit

Shisnin kanabis, goditet grupi kriminal në Berat! Arrestohen 4 të rinjtë! U sekuestrohet droga dhe thika

Shisnin kanabis, goditet grupi kriminal në Berat! Arrestohen 4 të rinjtë! U sekuestrohet droga dhe thika