Del FOTO/ Ky është Lulëzim Masha, administratori i shkollës private në Tiranë që iu bë atentat

Del FOTO/ Ky është Lulëzim Masha, administratori i shkollës private në Tiranë që iu bë atentat

1642503666_mashalulzim.jpg

Report Tv ka siguruar foton e Lulëzim Mashës, administratorit të shkollës private ‘Wilson’ që sot iu bë atentat.


Lajmi kryesor:

Qëllohet pronari i shkollës private në Tiranë te Liqeni i Thatë! Dëshmia e 63-vjeçarit: S'isha unë objektivi, po ziheshin disa çuna, plumbat kapën makinën time


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet situata me zjarret në vend?×

Lajmi i fundit

Konflikt mes adoleshentëve në Kosovë, 16-vjeçari nxjerr thikën dhe plagos shokun e klasës

Konflikt mes adoleshentëve në Kosovë, 16-vjeçari nxjerr thikën dhe plagos shokun e klasës