Del fotoja/ Kjo është infermierja që vodhi pacientin me COVID te spitali Infektiv, sot u arrestua

Kjo është Ronida Hysa e cila banonte në Durrës, infermierja e cila i vodhi kuletën dhe paratë në bankë një pacienti me COVID te spitali Infektiv në Tiranë.

1611675732_RonidaHysa.jpg


Lajmi kryesor:

I vodhi 60 mijë lekë pacientit që ndërroi jetë nga COVID, në pranga infermierja e Spitalit Infektiv


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    40 subjekte zgjedhore, 35 parti politike dhe 5 kandidatë të pavarur regjistrohen në KQZ për zgjedhjet e 25 Prillit! Mendoni se është një numër:×

Lajmi i fundit

John

'Defender Europe 21', avionë e anije luftarake në Shqipëri! Report Tv zbardh planin e stërvitjes ushtarake në 3 baza