Del fotoja/ Ky është Vis Korçari, 'i forti' i Elbasanit që mbeti i plagosur nga sherri me armë në Elbasan

Ervis Çaushllari

Personi në foto është Ervis Çaushllari, i njohur me nofkën "Korçari". Ai sot është plagosur në dorë gjatë një përleshje me armë në Elbasan.

Çaushllari njihet si person me precedent penalë të mëparshëm pasi dhe më herët është përfshirë në sherre dhe konflikte që janë bërë edhe publike.


Lajmi kryesor:

'Far West' në Elbasan! 'Vis korçari' qëlloi i pari, plagoset në shpatull! Arrestohet te Trauma! Në kërkim shoferi tjetër!Sekuestrohen pamjet filmike (VIDEO)


Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të rikthehen studentët në auditore dhe t'i jepet fund mësimit online?×

Lajmi i fundit

John

Vodhi bombolat e oksigjenistit në spital dhe ua jepte banorëve, Report Tv siguron dosjen e plotë të oksigjenistit në Kavajë! Padia e drejtoreshës dhe deklarata e të akuzuarit: Veproja vetëm