Del skema 3D e aksidentit tragjik! Si fluturoi 'Audi' me shpejtësi skëterrë nga mbikalimi i TEG-ut në autostradë (VIDEO)

 

Kjo është skema 3D që tregon se si ndodhi aksidenti tragjik në Tiranë.Inxhinieri Alfred Hasanaj ka bërë përpunimin grafik të gjithë ngjarjes duke treguar se si 'Audi' që ishte me shpejtësi skëterrë ka thyer barrierat dhe ka dalë nga mbikalimi i TEG-ut dhje ka përfunduar në autostradë. Nga aksidenti humbën jetën 3 të rinj, Klevis Ruçaj, 20-vjeç bashkë me dy vajzat pasagjere, Sikela Përroj, 23 vjeçe dhe Erisilda Abedini, 22 vjeçe.

 


Lajmi kryesor:

Aksidenti me 3 viktima, 20-vjeçari që drejtonte ‘Audi-n’ i gjobitur 5 herë në 5 muaj! Report Tv siguron VIDEO-n kur mjeti 'fluturon' nga mbikalimi i TEG-ut


A.M./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Kreu i FSHF-së, Armand Duka zgjidhet zv.president i UEFA-s

Kreu i FSHF-së, Armand Duka zgjidhet zv.president i UEFA-s