Del VIDEO e re  nga aksidenti tragjik në Berat/ E reja ishte në parakalim, devijoi për të shmangur kamionin, por përfundoi në lumë

Një video tjetër nga aksidenti tragjik në Berat ndihmon për të kuptuar se si ka ndodhur aksidenti. E reja ishte futur në parakalim, aty i ka dalë përballë kamioni dhe në tentativë për të devijuar rrugën ka humbur kontrollin duke përfunduar në lumë. Për rrjedhojë, humbën jetën nënë e bir, 25 dhe 6 vjeç.  


Lajmi kryesor:

VIDEO e re nga aksidenti tragjik në Berat/ 25-vjeçarja po parakalonte, devijoi për të shmangur kamionin e përfundoi në lumë! Humb jetën së bashku me djalin 6-vjeç!


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rikthimi i PD-së me protesta në shtator, a do ta forcojë politikisht?×

Lajmi i fundit

Personi që sulmoi shkrimtatin Salman Rushdie akuzohet për tentativë për vrasje

Personi që sulmoi shkrimtatin Salman Rushdie akuzohet për tentativë për vrasje