Del VIDEO, momenti kur 80-vjeçarit i vihen prangat! I gjenden dhe 2 sëpatat me të cilat kreu krimin

Report Tv sjell videon nga momenti kur 80-vjeçari Xhevit Sinani i janë vënë prangat e ndërsa janë gjetur edhe 2 sëpata, me të cilat kanë kryer krimin.  


Lajmi kryesor:

Krim në familje! 80-vjeçari vret me sëpatë gruan dhe vëllanë e tij në Gramsh! Arrestohet autori! Viktima, solist i grupit të fyejve (EMRAT)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

Plas debati në Repolitix, Azgan Haklaj përplaset me Arben Skënderin: Ti je legen, zagar! Ish-deputeti: Ti je legen vetë

Plas debati në Repolitix, Azgan Haklaj përplaset me Arben Skënderin: Ti je legen, zagar! Ish-deputeti: Ti je legen vetë