Demokrati që tronditi në Kongres ka një tjetër mesazh të fortë për PD: Do ju nxjerrim për leckash nga zyrat

Demokrati që tronditi në Kongres ka një tjetër mesazh të fortë për PD: Do ju nxjerrim për leckash nga zyrat

Ish-kryetari i degës së PD në Kukës, Ibsen Elezi

Ish-kryetari i degës së PD në Kukës, Ibsen Elezi ka reaguar në një status në Facebook pas deklaratës së deputetit demokrat Alibeaj që denoncoi se vëllai i ministrit të Brendshëm është dënuar në Itali. Pasi ironizon denoncimin, Elezi ka një mesazh për Alibeajn dhe demokratët.

Ai thotë se në raste të tilla i bëhet thirrje popullit të dalë në shesh, ndërsa kërkon që një gjë e tillë të bëhet ose në 17 maj me rastin e nje vjetorit te marrëveshjes Rama-Basha do u nxjerrin demokratet për leckash nga zyrat. Ibsen Elezi para dy javësh tronditi kongresin e PD me akuzat për Bashën për drejtimin e partisë.

Bravo Enkeled jua nxore bojen me ket deklaraten e fundit per shtyp, e zeza ne te bardhe qe vellai i Ministrit Brendshem eshte i denuar per droge.

O te mbaruar, po ne raste te tilla i behet thirrje popullit ne shesh te rrethoje Kryeministrine dhe Ministrine e Brendeshme deri ne doreheqje.

O bejeni ose me 17 maj me rastin e 1 vjetorit “marteses” do ju nxjerrin demokratet per leckash nga ato zyrat qe ndotni

Ibsen Elezi

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Erik: 10/05/2018 00:03

  Ik o Ibsen se t'u dogj dhe ty filmi. U bere VIP me ate deklarate ne Kuvend te PD-se dhe tani ke marre rolin e revolucionarit te dikurshem proletar. Kush i vjen pas PD-se edhe sikur te beje thirrje, 1000 trushkulur si puna jote? Po me tej? Dolet nje dite ne proteste, po diten e dyte? Po ja e detyruar KM dhe Ministrin e Brendshem te jap doreheqjen po a mendoni se do vini ndonjehere ne pushtet me ato funderrina qe drejtojne PD-ne? Populli nuk ha bar, boll ka ngrene deri me sot.

  Përgjigju
 • Vloreeee: 09/05/2018 21:52

  Hahaha vellai ministri thot ky t**i nga fjeri po vellan e tij edi ky tr**i ca bente dhe ben gjermanis.... hahaha iko tr**ush

  Përgjigju
 • Tuneli: 09/05/2018 21:38

  Me Ben tironcat QE PAGUHEN per KETO komente te gatuara be legenin e RUCIT DHE guzhinier te JETE XHAFAJ I Gones te GJITHE do ti zere bizga se kane Brenda vaj pambuku te ENVER RAMES . E njihni kush eshte ?? RAMA mo I NIPI I enver HOXHES ( lepiresa dhe VRASES te kundershtareve ) SHFLETONI HISTORINE DHE DO GJENI SE SI I ATI I RAMES E CONTE KOKEN TE KEMBET KUR PERSHENDESTE ENVER HITLERIN. BUNKIERI

  Përgjigju
 • Faik: 09/05/2018 21:13

  Po kush do rrethojë Ministrinë e Brendshme O GAXHGAUN i KUKËSIT !! Unë mendoja se ti ishe i Zgjuari , dhe LULI me shokë ishin BUDALLENJTË , por Paskam GABUAR , sepse BUDALLAI me BRIRË Qënke ti ELEZI me Brirë !! Po ku i ke njerëzit ti O KATRAN i ZI që të rrethojnë KRYEMINISTRINË ?!? Apo e ke fjalën për ata 500 HAJDUTËT e DOGANAVE që kanë mbetur pa punë dhe për 2.000 - 3.000 BANDITË të tjerë që ju premtoni ndonjë VEND PUNE !! Ti qenke më FYELL sesa kushdo tjetër në PDnë e KRIMIT dhe PDnë e NARKO-TRAFIKUT!!!!!!!!

  Përgjigju
 • Hahahahahaaaaaaaaaaaaaa: 09/05/2018 19:27

  Coni nja makine me presh Kashari te SHQUPI. Dalin duke "kenduar kengen e Tritanit"...

  Përgjigju
 • Ben Tironci: 09/05/2018 18:59

  Me mire ti digjni brenda te gjalle se ti qesni pere leckash.

  Përgjigju
 • altin tani: 09/05/2018 18:37

  kush te vjen ne rruge me per keta te shqupit ooooo shqupi?

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet që ndërkombëtarët të ushtrojnë më shumë presion ndaj Serbisë?×

Lajmi i fundit

Sulmi terrorist në Ankara/ Turqia hakmerret, kryen sulme ajrore ndaj kurdëve në Irak

Sulmi terrorist në Ankara/ Turqia hakmerret, kryen sulme ajrore ndaj kurdëve në Irak