POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Deputeti socialist tregon historinë e lindjes së djalit: Dhashë dorëheqjen, më solli frymëzim

Deputeti socialist Pjerin Ndreu me djalin e tij, Kristin

Deputeti socialist, Pjerin Ndreu, në një postim të fundit në Facebook, ka ndarë me ndjekësit e tij të rrjeteve sociale, çaste me djalin e tij, Kristin. Në përshkrimin që shoqëron foton, socialisti tregon historinë e lindjes së të birit, me të cilin, siç thotë vetë ka ndarë më shumë kohë se më këdo. Ndreu thotë se Kristi ka lindur 1 muaj pasi ka dhënë dorëheqjen nga drejtimi i Policisë së Shtetit dhe ka qenë frymëzim në momentet e vështira për të dhe familjen e tij.

Me Kristin qe s’me ndahet...! Femijet duhen te gjithe njesoj ,por me Kristin kam kaluar me shume kohe. Kristi lindi nje muaj pasi dhash doreheqjen nga Policia e Shtetit. Ka qene kohe e veshtire per familjen tone. Nje zuzar minister, mendoi se gjeti personin per t’a bere kurban dhe per t’i dhene medalje vetes. Me frymezimin dhe gezimin qe me dha Kristi i porsalindur dhe ne bindjen time per pastertine e padiskutueshme, e kam thyer me sukses ç’do agresion te pashembullt qe ndermoren. Ne jemi krenar per njeri-tjetrin, familjen qe kemi dhe ate qe perfaqesojme ne kete shoqeri ! Ne sjemi me te miret, por me te mire se ne nuk ka..!

Pjerin Ndreu, deputet i PS-së

Komento