Dërgohen drejt morgut dy trupat e pajetë të vëllezërve Haxhia

Pas identifikimit të ty trupave të pajetë të vëllezërve nga Puka që jetonin në zonë e Spitallës në Durrës, Besimit dhe Viktor Haxhia janë transportuar me ambulancë drejt morgut të spitalit të Durrësit.


Lajmi kryesor:

Pas Lezhës tronditet Durrësi! Vriten me 55 plumba dy vëllezër, shkak borxhi për makinat! Sot hapën Exchange-in pas karantinës (Momenti kur nxirren trupat)


I.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mund ta bëjë SPAK vettingun e politikanëve?×

Lajmi i fundit

John

Lezhë/ Akordohen çmimet 'At Gjergj Fishta' në gazetari, botuesi: Surprizë vërtet e këndshme