Alda Klosi: S'kam bashkëpunuar me Rozeta Dobin për të inskenuar grabitjen e 120 mijë eurove! Burime: Pastruesja dyshohet se do të shpëtojë të birin

Alda Klosi: S'kam bashkëpunuar me Rozeta Dobin për të inskenuar grabitjen e 120 mijë eurove! Burime: Pastruesja dyshohet se do të shpëtojë të birin

1673256965_Screenshot5.jpg

Dëshminë e Rozeta Dobit se ka bashkëpunuar me Alda Klosin për të inskenuar grabitjen e 120 mijë eurove në shtëpi, e hedh poshtë zyrtarja. Burime për Report Tv bëjnë me dije se forcat blu po hetojnë lidhur me të dyja dëshmitë.

“Alda Klosi ka mohuar që të jetë bashkëpunëtore. Policia ka dyshime për të dyja dëshmitë, edhe të Rozeta Dobit pasi mund të jetë për të shpëtuar të birin, por edhe dëshmia e Alda Klosit që nuk ka pasur bashkëpunim dhe nuk ka pasur faj merret me rezerva”, thonë burime për Report Tv.


Lajmi kryesor:

Arrestohet Alda Klosi! Pastruesja 'e penduar' e drejtësisë: Edhe 400 mijë eurot i mora në shtëpinë e saj! Paratë i vinin me çanta, s'e di nga kush! Pritet ballafaqim mes të dyjave


A.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Tiranë/ Merr flakë makina brenda parkingut të një pallati në rrugën 'Ndre Mjeda', tymi i zi mbulon zonën (VIDEO)

Tiranë/ Merr flakë makina brenda parkingut të një pallati në rrugën 'Ndre Mjeda', tymi i zi mbulon zonën (VIDEO)