Detaje nga atentati në Elbasan/ Ekzekutimi në sy të bashkëshortes, gruaja mbeti e plagosur në dorë

1620757491_elbsan.jpg

Report Tv ka zbuluar detaje të reja nga atentati në Elbasan. Everest Çaka  është ekzekutuar në sytë të bashkëshortes së tij, Silvana Çaka. Si pasojë e të shtënave me armë ka mbetur e plagosur në dorë, jashtë rrezikut për jetën


Lajmi kryesor:

Elbasan/ Ekzekutohet me silenciator 41 vjeçari në makinë në sy të gruas! Vite më parë iu vra vëllai dhe kushëriri, lidhja me 2 vrasjet e bujshme të korrikut 2020! 2 autorët në kërkim (VIDEO)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    BE heq kufizimet dhe pak raste ditore, a mendoni se mbaroi pandemia në Shqipëri?



×

Lajmi i fundit

John

Organizata e Kombeve të Bashkuara paralajmëron: Thatësira mund të jetë 'pandemia' e radhës nëse nuk merren veprime të menjëhershme